Gdzie znaleźć adresy serwera proxy?

Gdzie znaleźć adresy serwera proxy?

Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, w jaki sposób można bezpiecznie wchodzić na strony internetowe? Pozwala na to serwer proxy, który można sobie dowolnie ustawiać.

Trzeba oczywiście wcześniej zastanowić się skąd takie proxy polskie wziąć, ale w tym pomoże nam wyszukiwarka internetowa i nasza przeglądarka. Jeśli chcemy być anonimowy to nie pozostaje nam nic innego jak właśnie zainteresować się tym tematem. Nie chodzi o to, że anonimowość jest nam potrzebna do robienia czegoś złego. Wcale tak nie będzie, bo my po prostu nie chcemy żeby niepowołane osoby miały dostęp do naszych danych osobowych, a dzięki naszemu IP jest to niestety możliwe i trzeba zawsze o tym pamiętać. Im lepiej się ukryjemy tym lepsze będą tego efekty. Zero śledzenia, zero wysyłania różnych maili na pocztę, dlatego trzeba będzie o to zadbać. Adres polskie proxy można znaleźć na swojej przeglądarce. Musimy wejść w ustawienia sieci LAN i tam znajdziemy zakładkę o serwerach proxy. Dowiemy się wtedy, z czego korzystamy i jeśli tylko chcemy można dokonać zmian.


Szukamy najlepszego serwera proxy

Skoro już wiemy gdzie są te dane i gdzie trzeba je wpisać to nie pozostaje nam nic innego jak szukać takiego serwera proxy, który będzie dla nas bezpieczny i pewny. Chodzi o to żeby łącze było stabilne i żeby całość działa jak przedtem. Często darmowe serwery proxy niestety tego nie gwarantują. Ich łącze jest bardzo, ale to bardzo wolne i szybko z niego zrezygnujemy. Chcemy być anonimowi? W takim razie warto wydać trochę pieniędzy i ten cel osiągnąć. To naprawdę nie jest dużo w skali miesiąca, a mamy pewność, że wszystko będzie działać jak należy, a my stabilnościom łącza nie będziemy musieli się martwić. Wybór serwerów mamy naprawdę bardzo duży, co oznacza, że dla każdego się coś znajdzie. Wybierajmy najlepsze polskie proxy, a wtedy na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Wreszcie można wchodzić na strony internetowe i nie zastanawiać się czy ktoś nas widzi i może po naszym IP dotrzeć nawet do miejsca naszego zamieszkania.