Serwis telefonów

W naszym serwisie wykonujemy naprawy pogwarancyjne. Przyjmiemy wszystkie modele telefonów dostępnych na naszym rynku. Osoby posiadające telefony mniej znanych producentów proszone są o wcześniejszy kontakt, sprawdzimy, co się da zrobić i na pewno szybko odpowiemy.

Do każdego klienta podchodzimy w indywidulany sposób i staramy się dobrać takie metody napraw, jakie są skuteczne i niedrogie. Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepszej klasy części, podzespoły i materiały, co daje klientowi gwarancje długiego działania sprzętu. Zatrudniamy osoby z bardzo dobrą znajomość napraw telefonów komórkowych. Pracownicy przechodzą cały czas szkolenia mające na celu poprawę ich kwalifikacji. Mimo że nie jesteśmy dużym serwisem to wykonujemy naprawy równie dobrze, o ile nie lepiej niż inni. To, co cieszy naszych klientów to nie tylko jakość wykonywanych napraw, ale również o wiele niższa cena niż w autoryzowanym serwisie. My bierzemy tylko za naprawdę telefonów i części, nie ma u nas dodatkowych opłat. Naprawiamy telefony komórkowe przy wykorzystaniu najnowszych metod, stosujemy do tego bardzo drogi i nowoczesny sprzęt.

Staramy się cały czas poszerzać swoją ofertę o nowe usługi tak żeby klienci byli z nas jeszcze bardziej zadowoleni. Jeśli w innym serwisie powiedziano Wam, że telefon nie nadaje się do naprawy to dajcie nam szansę. Uratowaliśmy już wiele telefonów, które były spisane na straty. Sprawdzenie telefonu jest całkowicie darmowe, a zatem klient nie ponosi żadnego ryzyka. Sprawdzamy, wyceniamy naprawę i przekazujemy informacje klientowi.
Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy:
– szybką diagnostykę,
– szybką naprawę,
– najniższe ceny,
– gwarancje wykonanych napraw.
– szeroką dostępność wszystkich części.

W naszym serwisie łączymy nasze długoletnie doświadczenie wraz z nowoczesnym sprzętem serwisowym, a to wszystko oferujemy w najniższych cenach w kraju. Masz problem z telefonem? Zgłoś się do nas, a my na pewno zrobimy wszystko żeby urządzenie znowu działało.