Naprawa i serwis telefonów oraz laptopów

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

Nasz serwis naprawia wszystkie rodzaje telefonów komórkowych. Posiadamy bardzo profesjonalne zaplecze serwisowe pozwalające na wykonywanie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.

Nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie, bo znamy się bardzo dobrze na telefonach. Jesteśmy obecni w tej branży od samego początku, kiedy pojawiły się w Polsce telefony komórkowe. Przechodziliśmy wszystkie etapy naprawy od zwykłych telefonów po te nowoczesne smartfony. Ta wiedza przydaje się każdego dnia, kiedy zgłaszają się do nas klienci ze swoimi telefonami. Wiemy jak im pomóc i robimy to w fachowy sposób.

Zajmujemy się naprawami wszystkich modeli telefonów. Nie ma dla nas znaczenia czy to będą znane na całym świecie marki czy coś bardzo egzotycznego. Jeśli telefon nie chce prawidłowo działać to zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu. Bardzo szybko sprawdzimy, co mu dolega i będziemy mogli zacząć telefon naprawiać. Jeśli jest zbyt mocno uszkodzony, albo jego wartość nie jest za duża to możemy zaproponować odkupienie telefonu na części. Zawsze robimy tak żeby klient był bardzo zadowolony.

Naprawiamy między innymi telefony takie jak:
– HTC,
– Blackberry,
– iPhone,
– Huawei,
– Lenovo,

Do telefonów wykorzystujemy nowe jak i używane części. Wszystko zależne będzie od dostępności i ceny. Klient o wszystkim jest informowany, dzięki czemu wie ile go ma to kosztować i co się będzie w telefonie znajdować. Do naprawy wykorzystujemy swoje doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem. To pozwala na wykonanie naprawy w bardzo profesjonalny sposób.
Telefon może się zepsuć w każdej chwili, dlatego my pomagamy naszym klientom go naprawić. Dzisiaj bez telefonu nie da się normalnie funkcjonować, bo jest to urządzenie niezbędne i dlatego staramy się naprawy przeprowadzać w ekspresywnym tempie. W przypadku telefonów niedostępnych na polskim rynku czas oczekiwania na naprawdę może się wydłużyć. Jest to spowodowane koniecznością sprowadzania części często bezpośrednio od producenta, a to wymaga czasu.