Naprawa laptopów

Naprawa laptopów to dla nas nic trudnego. Jesteśmy serwisem, który zajmuje się tym od bardzo dawna. Laptopy to bardzo praktyczne komputery, ale niestety narażone są na wiele awarii. Najczęściej wszystko zaczyna się od przegrzania.

Nie jest to trudne, ale konsekwencje tego są często bardzo kosztowne. Jeśli macie problemy przegrywającym się laptopem, system się zawiesza albo przez przypadek zalaliście laptopa to my Wam pomożemy. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, co oznacza, że jeśli oddacie nam swojego laptopa to wróci naprawiony, oczyszczony z wirusów, będzie po prostu jak nowy.

Nasz serwis wychodzi naprzeciw klientom, którzy mieszkają daleko od nas. Nie trzeba przyjeżdżać dziesiątek czy stek kilometrów żeby zostawić u nas laptopa. Wystarczy wysłać kurierem laptopa do nas. Trzeba komputer zabezpieczyć przed wysyłką i skontaktować się z nami w celu ustalenia, co się z nim złego dzieje. Będziemy wtedy mogli o wiele szybciej przystąpić do naprawy komputera. Stawiamy bardzo szybko diagnozę i kontaktujemy się z klientem żeby uzgodnić, co dalej robić. Jeśli sprzęt nie jest zbyt wiele wart to oferujemy zastosowanie używanych i tanich części. Klient musi sam zdecydować czy chce naprawiać taki sprzęt czy poszuka czegoś innego.
W naszym serwisie oferujemy również możliwość odzyskania utraconych bardzo ważnych danych. Każdemu, kto korzysta laptopa taka sytuacja się przydarzyła i my pomagamy z tego wybrnąć. Nawet, jeśli dysk twardy albo karta są zniszczone to my na pewno dane odzyskamy. Mamy sprzęt i doświadczenie, dlatego dajemy naszym klientom dokładnie to, czego oczekują. Na koncie mamy setki gigabajtów odzyskanych danych, dlatego zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami.

Wybierając nasz serwis otrzymacie:
– możliwość naprawy każdego modelu laptopa,
– duży wybór nowych i używanych części,
-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
– indywidulane podejście do każdej naprawy,
– bardzo niskie ceny,
– szybką naprawę.

Osoby mające problemy ze swoimi laptopami mogą już teraz się z nami skontaktować na pewno coś na to poradzimy.