Antywirus na iPhone?

Antywirus na iPhone?

System operacyjny Apple iOS, tak samo jak Google Android, może zostać zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie. Może się to zdarzyć podczas przeglądania stron internetowych, sprawdzania poczty czy pobierania plików i aplikacji. Bez zabezpieczenia, jest on podatny na różnorodne ataki, a Tobie grozi kradzież danych, przechwycenie haseł czy utrata kontroli nad Twoim urządzeniem. Może to spowodować poważne konsekwencje. Aby odpowiednio się przed tym ochronić, musisz zainstalować dobre oprogramowanie antywirusowe. Nie jakiekolwiek… Dobre! Takie, które zapewni ochronę na najwyższym poziomie i nie wpłynie negatywnie na jakość pracy urządzenia.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru antywirusa dla systemu iOS?

Przede wszystkim bezpieczeństwo! Bezpieczeństwo to podstawa, więc program antywirusowy, powinien zabezpieczać przed zagrożeniami, które niosą ze sobą wszystkie złośliwe oprogramowania. Antywirus powinien na bieżąco aktualizować swoją bazę sygnatur, aby móc skutecznie wykrywać najnowsze oprogramowania i skutecznie blokować ataki. Kolejną ważną funkcją jest skanowanie, ochrona przed spyware i phishingiem, zapora, ochrona przeglądania, wbudowana sieć VPN czy mechanizmy behawioralne, które pozwalają wykryć najnowsze szkodniki, na podstawie podejrzanych zachowań. Aby pomóc Ci w wyborze antywirusa, który będzie skutecznie spełniał wszystkie wymagania, stworzono ranking najlepszych programów dla systemu iOS.

Najlepszy antywirus dla systemu iOS

Wyniki specjalistycznych testów, pozwoliły wyłonić najlepsze programy antywirusowe dla systemu iOS. Jednym z liderów jest Antywirus Bitdefender! Posiada on wbudowaną sieć VPN, która pozwala, w bezpieczny i anonimowy sposób, przeglądać strony internetowe oraz doskonałą ochronę SafePay, która zapewnia wysokiej jakości ochronę płatności. SafePay automatycznie szyfruje połączenie, wykrywa ataki, próby wyłudzenia danych i zapewnia bezpieczne korzystanie z bankowości online. Jest to niesamowicie ważna i przydatna funkcja, gdyż zapewnia ona bezpieczeństwo, podczas zakupów internetowych i przy wprowadzaniu poufnych danych finansowych.

Program Bitdefender posiada również możliwość zdalnego blokowania i czyszczenie poufnej zawartości z poziomu Pulpitu Internetowego, co niezastąpione jest, w przypadku utraty lub kradzieży urządzenia. Kolejną ważną funkcją jest opcja czułego skanowania, która zaraz po skonfigurowaniu programu, sprawdza cały system, oraz wszystkie podłączone do iPhona lub iPada urządzenia USB, aby upewnić się, że nie ma nic, co mogłoby zagrażać jego bezpieczeństwu. Ponadto, zapewnia on ochronę, nie spowalniając i nie wpływając, na pracę urządzenia.

Bitdefender posiada wiele przydatnych funkcji i wszystkie działają bardzo dobrze. Program jest niezwykle dokładny, dzięki czemu wyłapuje wszelkie próby wyłudzania danych i wykrywa złośliwe oprogramowania, które mogą szkodzić Twojemu bezpieczeństwu. Bez wątpienia, jest to jedno z najlepszych na rynku narzędzi, do ochrony systemu iOS, przed wszelkiego rodzaju, szkodnikami i niebezpieczym oprogramowaniem.