Akcesoria PS4 dla profesjonalnych graczy

Akcesoria PS4 dla profesjonalnych graczy

Jeśli potrzebujesz miejsca do przechowywania, wyspecjalizowanych kontrolerów lub lepszego sposobu ładowania, te akcesoria PS4 zapewnią ci najwyższą pozycję w grze.

PlayStation 4 Sony to nie tylko konsola do gier – to także platforma do przesyłania strumieniowego, centrum rozrywki i centrum rzeczywistości wirtualnej. Chociaż PS4 robi wszystko, czego potrzebujesz, od razu po wyjęciu z pudełka, z kilkoma dodatkami, możesz przekształcić go w potężne urządzenie do grania. Kabel ładujący dołączony do PS4 ma w przybliżeniu taką samą długość jak atom wodoru, co sprawia, że prawie niemożliwe jest kontynuowanie grania podczas ładowania kontrolera. Zawsze możesz dokupić odpowiednio długi kabel micro USB, który może ładować kontrolery nieco szybciej niż są przyzwyczajeni właściciele PS4. Możesz również uzyskać go w wielu kolorach, aby dopasować go do kontrolera. W sferze gry wieloosobowej, PS4 często obsługują do czterech graczy jednocześnie, więc posiadanie kilku takich padów nigdy nie jest złą inwestycją. Dodatkowy kontroler to jedna z tych rzeczy, bez których możesz się obejść, dopóki naprawdę go nie potrzebujesz. Kontrolery są dostępne w różnych kolorach, w tym niebieskim, czerwonym, szarym. Domyślny mikrofon PS4 to tylko mały przewód z tylko jedną słuchawką i mikrofonem o jakości telefonu komórkowego. Jeśli zamierzasz grać w poważne gry lub transmisje strumieniowe, potrzebujesz lepszego narzędzia do tego zadania.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation to jedno z najprostszych i najlepszych rozwiązań dźwiękowych na PS4, które obejmuje wygodne nauszniki, wysokiej jakości mikrofon i opcjonalny adapter 3,5 mm do codziennego użytku. Jeśli lubisz się ścigać, kierownica wyścigowa Logitech Driving Force G29 jest dla ciebie najlepszym wyborem. Ten bezprzewodowy, dwuczęściowy zestaw, obejmuje zarówno realistyczną kierownicę wyścigową, w komplecie ze sztuczną skórą, jak i trzy pedałowe urządzenie peryferyjne do montażu na podłodze. W połączeniu z opcjonalną przekładnią Logitech G Driving Force Shifter możesz zmienić swój salon w całkiem rozsądną kopię samochodu wyścigowego. W internecie można znaleźć akcesoria PlayStation 4 na https://exgames.pl/ znajdziesz najlepsze akcesoria do PS4 w konkurencyjnych cenach, od etui na pada po profesjonalną stacje dokującą czy kamerę.