Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wózki dziecięce mają mnóstwo wzorów i kolorów. Do wyboru są wózki kompaktowe, 3w1, z gondolą, ze spacerówką, z fotelikiem samochodowym i z wieloma akcesoriami. Jednak w tym trudnym, skądinąd wyborze, najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Stawiamy na materiały najwyższej jakości

Kiedy pojawia się w domu dziecko, świat staje na głowie i nagle wiele osób zdaje sobie sprawę jak dużo zagrożeń istnieje na świecie. My dbamy, aby Państwa rodzina miała zagwarantowane materiały najwyższej jakości.

Stawiając na bezpieczeństwo i wygodę trzeba zastanowić się, gdzie w jakich warunkach będą odbywały się spacery z maluchem. Dobór wózka zależy od kilku czynników:

– czy gondola ma być wiosenno-letnia czy jesienno-zimowa,
– czy kółka mają być duże czy małe, czyli po jakim terenie będą Państwo jeździć z maluszkiem,
– czy wózek ma być lekki, czy może być cięższy.

Tak jak ubrania, buty czy nawet rowery dobieramy w zależności od pory roku, tak wózek, zwłaszcza ten dla najmniejszego dziecka powinien być dobrany ze względu na porę roku, w której maluszek przyszedł na świat.

Jakość równa się bezpieczeństwo

Dobrej jakości wózek spełnia wszystkie kryteria bezpieczeństwa, ale musi być także dostosowany do potrzeb dziecka i rodziców. Zupełnie inaczej będzie się zachowywał wózek z dużymi kołami przystosowany do jazdy na trudnym terenie, od tego miejskiego na małych, twardych kółkach. Tu też w grę wchodzi bezpieczeństwo, bo wózek o dużych miękkich, pompowanych kołach będzie bezpieczniejszy na trudnym terenie, niż np. miejskie wózki Warszawa.

Odpowiednio dobrany pojazd gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko dzieci. Wózki głębokie lub wózki spacerowe warszawa to komfort nie tylko rodziców, ale także opiekunów np. dziadków. Dlatego warto wybrać taki sklep z wózkami, w którym sprzedawcy lub pracownicy biura obsługi klienta dobiorą wielkość, wagę i wszystkie inne konieczne cechy idealnego wózka.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że bezpieczeństwo może zagwarantować tylko ta firma, która działa zgodnie z certyfikatami i ma sprawdzone oraz przebadane materiały, z których wytwarza swoje produkty sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie. Współpracujemy z takimi producentami i markami jak:

– Bagaboo,
– BabyZen,
– Cybex,
– Elodie Details
– Mamas&Papas,
– Mima,
– Mutsy,
– STOKKE,
– Valco Baby.

Światowej klasy marki dają gwarancję, że ich produkty zostały wykonane z największą starannością i z najlepszych materiałów. Znajdziesz nas pod adresem wozki-foteliki.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke Flexi Bath