Zmiana nazwy firmy Limited

Zmiana nazwy firmy Limited

Nie jest to łatwe do wykonania zadanie. Zauważmy, że jeśli mamy określoną pozycje na rynku w UK to zmiana nazwy firmy całkowicie wszystko zmienia. Klienci nas nie kojarzą, a często stają się podejrzliwi, dlatego tak zrobiliśmy, że nie ma już naszej starej nazwy.

Trzeba się, zatem nad tym poważnie zastanowić zanim podejmiemy takie wyzwanie. Oczywiście we wszystkim są w stanie nam pomóc księgowi, którzy bardzo dobrze się na tym znają. Dla ich zmiana nazwy spółki Limited to nie problem, dlatego warto na nich polegać. Dowiemy się jak to wszystko ma wyglądać, bo poza tym, że mamy problemy z klientami, którzy naszej firmy nie znają od tej nazwy to jeszcze są aspekty prawne i tutaj trzeba uważać żeby nie narobić sobie poważnych problemów i tego nikt nie chce. Żadna nazwa firmy, a tym bardziej niwa nie może zawierać tak zwanych wrażliwych słów. To słowa, które sugerują odmienny od faktycznego zakres działania firmy.

Można to wprowadzić, ale tylko mając specjalne pozwolenia. Oczywiście nie możemy być w nazwie żadnych obraźliwych zwrotów i słów. Warto skontaktować się z księgowymi działający w UK, bo my Polacy nie o wszystkim wiemy i nie wszystkie słowa dosłownie rozumiemy. Jest wiele nazw firm, które w Polsce mogą być w porządku, ale na zachodzie znaczą coś obraźliwego. Trzeba takich przypadków unikać i kontaktować się z księgowymi, którzy nam pomocą.

Szybki kontakt z księgowym w UK

Jeśli nie mamy czasu na jechanie do siedziby firmy księgowej to najlepiej będzie do ich zadzwonić. Wtedy oni mogą wysłać pracownika do nas i będziemy mogli uzgodnić jak to wszystko ma wyglądać. Im wcześniej się z nimi skontaktujemy tym szybciej będzie można przeprowadzić zmianę nazwy firmy Limited. Może nas odwiodą od tego pomysłu? Im można zaufać, bo są kompetentni i wiedzą, co robić. Kogoś takiego możemy znaleźć na stronie. Jest tam również zakładka dotycząca firmy Limited i wszystkiego, co z nią związana. Dowiemy się, czym konkretnie ta firma się zajmuje i czy nam pomoże.