Zakopane – Krupówki

Zakopane – Krupówki

To jedna z najbardziej rozpoznawanych ulic w całym kraju. Można tam miło spędzić czas, można zobaczyć wiele atrakcji. Dla każdego z nas znajdzie się tutaj coś, co mu się spodoba. Jeśli chcemy dobrze zejść to oczywiście trzeba będzie udać się na Krupówki.

Znajduje się tutaj wiele karczm i restauracji. Wybierzemy sobie taką kuchnię, jaka nam smakuje i będziemy mogli napić się grzańca. W Zakopanem cały czas są ludzie. Nawet, jeśli nie ma ładnej pogody to ludzie pojawiają się w tym miejscu. Przyciąga ich, bo tutaj cały czas się coś dzieje, a dla wielu z nas jest to najważniejsze. Jeśli ktoś lubi robić zakupy to na Krupówkach znajdzie bardzo dużo znanych marek.

Jedna ulica dająca tak dużo atrakcji? W Zakopanem wszystko jest możliwe i jeśli tam pojedziemy to sami się o tym przekonamy. Na pewno można tam spędzić nawet kilka dni i nigdy nie będzie nam się nudziło. Mamy życie w czasie dnia i życie nocne. Atrakcji cały czas przybywaj, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zarezerwować sobie miejsce do spania blisko Krupówek.

Komfortowe domki
Jeśli jedziemy w kilka osób to najlepiej będzie wybrać domki drewniane. Taki domek z bali Komfort to rozwiązanie dla maksymalnie sześciu osób. Domek na powierzchnię pięćdziesięciu pięciu metrów. Posiada dwie sypialnie w tym jedna z nich ma balkon, z którego zobaczymy niesamowity widok na góry. Do Krupówek mamy tylko jeden kilometr i w kilkanaście minut można będzie sobie spacerkiem tam dojść. W domach zastosowano ogrzewanie podłogowe, co oznacza, że można będzie z nich korzystać nawet w okresie zimowym. Domek jest wyposażony we wszystko, co jest nam potrzebne. Wystarczy, że już teraz wejdziemy sobie na stronę domki Zakopane do wynajęcia a sami będziemy mogli zobaczyć jak ten domek się prezentuje. Zdjęcia i tak nie odzwierciedlają wszystkiego. To, dlatego warto zrobić sobie rezerwacje i udać się tam żeby to wszystko osobiście sprawdzić. Krupówki nam się na pewno spodobają tak samo jak całe Zakopane, które jest odwiedzane przez miliony turystów.