Wyspy Jońskie – nurkowanie

Wyspy Jońskie – nurkowanie

Grecja ma tak czystą wodę, że na pewno warto będzie zejść pod jej powierzchnie. To kraj, w którym w maju jest bardzo ciepło, dlatego nie trzeba czekać do lipca żeby schodzić pod wodę.

Miejsce, które jest bardzo polecane do nurkowania są wyspy jońskie i na pewno warto byłoby od tego zacząć swoją wyprawę nurkową. Dobrym pomysłem będzie połączenie nurkowania i zwiedzania wyjątkowych miejsc na wyspach. Wtedy taki wyjazd będzie przeznaczony i dla osoby, która kocha nurkowanie i dla jego rodziny, która jest na lądzie. Podczas kilku dni w Grecji odwiedzimy takie wyspy jak Korfu, Othoni, Mathraki, Paxos.

Grecja_wyspy_jonskie

Te miejsca są tak wyjątkowe, że nawet osoby, które zwiedziły pół świata pod wodą będą zaskoczeni i jednocześnie bardzo zadowolone. Zaskoczeniem będzie bardzo duże ilość ryb i innych organizmów żywych. Grecja to miejsce, które ma nam wiele do zaoferowania, dlatego dobrze by było tam pojechać i to wszystko na własne oczy zobaczyć.

Wyprawa do Grecji
Na miejsce dostaniemy się samolotem, bo to będzie najszybsze rozwiązanie. Grecja leży daleko od naszego kraju, dlatego jazda samochodem nie ma tutaj sensu. Na miejscu spędzimy siedem dni i ten cały czas będziemy na jachcie. Oczywiście będziemy z jachtu schodzić na ląd żeby zwiedzić ciekawe miejsca. W pakiecie mamy aż dziesięć nurkowań, to bardzo dużo i pozwala to poczuć klimat tych wyjątkowych miejsc. W cenie mamy wliczone butle z pasem, obsługę polskojęzycznego opiekuna czy skippera. Do ceny należy doliczyć wyżywienie, przelot, dodatkowe wycieczki. Trzeba również pamiętać o opłatach portowych. Bez względu na koszty opłaca nam się spędzić czas w Grecji. Zwiedzimy wyjątkowe miejsca, zobaczymy to, co znajduje się pod wodą. Na pewno będziemy chcieli tutaj jeszcze wracać. Pełną ofertę znajdziemy na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-wyspach-jonskich-grecja/. Mamy tutaj opisy wypraw, które się już odbyły. Załączone są zdjęcia oraz filmy. Na pewno to nas przekona do tego żeby wybrać się do tego miejsca, które jest tak niesamowite.