Menedżer sprzedaży Allegro – dlaczego chcesz go mieć w swoim e-sklepie?

Menedżer sprzedaży Allegro – dlaczego chcesz go mieć w swoim e-sklepie?

Jeśli chce się zarabiać więcej działając w branży e-commerce, nieustannie trzeba podążać za nowymi trendami, aby cały czas przykuwać uwagę odbiorców, szczególnie, jeśli jest się obecnym na Allegro, Amazon czy eBay. Dla przedsiębiorcy większa ilość klientów niekoniecznie musi iść w parzę z większą ilością pracy czy dużymi wydatkami związanymi z zatrudnianiem nowych ludzi. Wystarczy postawić na nowoczesne rozwiązania, a do tych z pewnością należy menedżer sprzedaży Allegro od Apilo (daw.ErpBox).

Menedżer sprzedaży Allegro – co to jest?

Im więcej zamówień, tym większe znaczenie ma automatyzacja procesów sprzedaży, szczególnie, jeśli na takich portalach, jak chociażby Allegro posiadamy kilka kont. Dlaczego? Bo człowiek o czymś może zapomnieć, a odpowiedniej technologii to się raczej nie zdarza, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania, jak menedżer sprzedaży Allegro od (daw.ErpBox), który pozwoli na zoptymalizowanie pracy e-sklepu.

Twórcy menedżera tak go skonstruowali, aby w jak największym stopniu ułatwić pracę przedsiębiorcy. Co więcej, łatwo można zintegrować go nie tylko z popularnym w Polsce Allegro, ale także znanymi w całym świecie serwisami eBay czy Amazon.

Menadżer sprzedaży Allegro – zalety

  • automatyczna aktualizacja stanów magazynowych;

  • samodzielne generowanie dokumentów przewozowych w momencie zakupu towaru;

  • szybkie zarządzanie wystawionymi przedmiotami;

  • rozbudowana baza fotografii, która pozwala na szybkie dodawanie zdjęć produktu;

  • uzupełnianie pól w formularzu w sposób automatyczny;

  • szablony aukcji, które można dopasować do swoich potrzeb, a następnie powielać w kolejnych aukcjach.

  • możliwość powielania aukcji z jednoczesnym dodawaniem nowego opisu;

  • filtry aukcji z uwzględnieniem takich parametrów, jak: ilość dostępnego towaru czy cena.

Podsumowanie

Menedżer sprzedaży Allegro to narzędzie, które ułatwia pracę w branży e-commerce. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób możemy zarządzać ofertami wykonując tak naprawdę tylko kilka kliknięć – sprawdź więcej. Ponadto, menedżer (daw.ErpBox) jest stale aktualizowany, a więc masz pewność, że narzędzie będzie zawsze odpowiadać na bieżące potrzeby Allegro.