Laser Frakcyjny – Zachowaj Piękny Wygląd Skóry Na Dłużej

Laser Frakcyjny – Zachowaj Piękny Wygląd Skóry Na Dłużej

Któż z nas nie chciałby cofnąć czasu i cieszyć się nieprzemijającą młodością? Choć podróże w czasie to jeszcze science-fiction, to efekt odmłodzenia jest dostępny już teraz, dla każdego i na wyciągnięcie ręki. Jak to możliwe?

LASER FRAKCYJNY CO2

Skomplikowana nazwa, ale spektakularny efekt. To najnowocześniejsza metoda wykorzystywana w zabiegach odmładzających. Działanie lasera jest o wiele silniejsze, niż najlepszych nawet kremów, reklamowanych w telewizji. Laser frakcyjny przenika w głąb skóry i wspomaga proces pobudzania włókien kolagenowych. Spektakularne efekty zabiegu można teraz odczuć na własnej skórze – dzięki usługom gabinetu medycyny estetycznej we Wrocławiu.

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

Nowoczesna technika odmładzania skóry to nie tylko świetne efekty, ale także gwarancja, że cały zabieg nie wpłynie negatywnie na nasz organizm. Światło lasera nie uszkadza skóry, a maszyna obsługiwana jest przez lekarza medycyny estetycznej z długoletnim doświadczeniem. Od początku do końca, jesteśmy w rękach profesjonalisty, specjalizującego  się w takich zabiegach. Jak wygląda cały proces? Można go podzielić na 3 główne fazy:

– przygotowanie do zabiegu;

– zabieg z wykorzystaniem lasera:

– okres regeneracji skóry

Podczas przygotowań do zabiegu, na skórę nakładany jest krem o działaniu znieczulającym. To powoduje, że działanie lasera odczuwamy tylko jako miejscowe ciepło. Po wszystkim, skóra musi odpocząć. Aby móc zobaczyć pełen efekt zabiegu, trzeba odczekać niecały miesiąc, przy czym zmiany na lepsze widać już po pierwszym tygodniu od wizyty w gabinecie. Lekarz może zalecić powtarzanie zabiegu – najczęściej pełna sesja składa się z 2 do 3 wizyt w gabinecie.

NIE TYLKO ODMŁADZANIE, CZYLI LASEROWE USUWANIE BRODAWEK

Nowoczesny laser frakcyjny to narzędzie, które docenią nie tylko pacjenci planujący pozbyć się zmarszczek. Przy użyciu tej technologii można także walczyć z drobnymi niedoskonałościami skóry. Brodawki, blizny pooperacyjne lub pozostałości po trądziku – to idealne przykłady zastosowań lasera. W gabinecie medycyny estetycznej we Wrocławiu znajdziesz rozwiązanie swojego problemu ze skórą. Nowoczesna technika jest dziś sprzymierzeńcem. Warto wykorzystać jej możliwości i wiedzę doświadczonego lekarza.

Laserowe usuwanie brodawek nigdy nie było prostsze i skuteczniejsze. Nie ma się czego bać – jeśli masz wątpliwości, albo nie wiesz czy laser frakcyjny CO2 jest dla ciebie – skonsultuj się ze specjalistami z wrocławskiego gabinetu, którzy odpowiedzą na twoje pytania.