Suplementy na mięśnie

Suplementy na mięśnie

Czego chcesz od życia? Czy chciałbyś żyć długo, być szczęśliwym i cieszyć się wspaniałym zdrowiem? Wszystko zaczyna się od dbania o swoje ciało, a pierwszym krokiem do osiągnięcia wszystkich celów jest budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Zapoznaj się z kilkoma prostymi pomysłami, które Ci w tym pomogą.

Nie próbuj jednocześnie skupiać się na cardio i sile. Nie oznacza to, że nie powinieneś wykonywać ćwiczeń sercowo-naczyniowych, gdy próbujesz budować mięśnie. W rzeczywistości, cardio jest ważnym elementem sprawności fizycznej. Jednak nie powinieneś ćwiczyć cardio, na przykład przygotowania do maratonu, jeśli starasz się skupić na budowaniu mięśni. Te dwa typy ćwiczeń mogą powodować konflikt, minimalizując skuteczność na obu frontach.

Rozważ picie koktajlu proteinowego przed rozpoczęciem treningu treningu siłowego. Ciekłe minerały mają tendencję do wchłaniania szybciej w organizmie niż stałe pokarmy, więc pomyśl o shake wypełnionym białkiem, około 10 do 20 gramów. Koktajle proteinowe pomogą Ci zwiększyć białko, aby promować syntezę białek, co jest sposobem budowania mięśni.

Powstrzymaj się od wykonywania treningu siłowego i ćwiczeń sercowo-naczyniowych, jeśli twoim celem jest budowanie mięśni i niekoniecznie popraw ogólną sprawność. Powodem tego jest to, że te dwa rodzaje ćwiczeń powodują, że twoje ciało reaguje w sprzeczny sposób. Skoncentrowanie się wyłącznie na budowaniu mięśni pomoże ci zmaksymalizować twoje wyniki.

Probolan 50 – suplement 21 wieku!

Białko jest jednym z budulców wzrostu mięśni. Możesz uzyskać mega dawki białka potrzebne do budowania mięśni poprzez picie koktajli proteinowych lub suplementów białkowych. Napoje te są szczególnie przydatne po ćwiczeniach i tuż przed snem. Jeśli próbujesz schudnąć, powinieneś wypijać tylko jeden koktajl dziennie. Jeśli próbujesz osiągnąć zwiększoną masę mięśniową, powinieneś wypijać do trzech dziennie.

Jeśli chcesz zoptymalizować zdolność budowania mięśni, upewnij się, że jesz coś po treningu. Zjedz w ciągu godziny od zakończenia treningu. Idealnie przekąska lub posiłek powinny zawierać białko i węglowodany. To jedzenie sprawi, że twoje ciało zacznie robić rzeczy, które musi zrobić, aby zacząć budować mięśnie.

Kiedy ćwiczysz w celu budowania mięśni, ważne jest, aby zastanowić się, ile białka bierzesz. Ciało wykorzystuje białka do wielu rzeczy oprócz budowania mięśni, więc jeśli nie masz wystarczająco dużo, możesz nie widzieć wzrostu mięśni, który chcesz. Pamiętaj, aby tego uniknąć, jedząc dietę wysokobiałkową.

Upewnij się, że jesz zdrową żywność co 3 godziny. Sprawdź, ile kalorii musisz spożywać każdego dnia, a następnie podziel to przez sześć. Otrzymana liczba podaje liczbę kalorii, które należy spożyć podczas spożywania posiłków.

Trenuj przeciwstawne mięśnie podczas tej samej sesji, w tym klatki piersiowej i pleców, lub quadów i ścięgien. Dzięki temu jeden mięsień może się zrelaksować, gdy działa inny. Ostatecznie zwiększysz intensywność i wydajność treningu, a także skrócisz czas trwania rutyny.

Zrób miejsce w swoim reżimie na ćwiczenia plyometryczne. Te konkretne ćwiczenia pozwalają twojemu ciału rozwinąć szybko skręcające się włókna mięśniowe, które promują wzrost masy mięśniowej. Plyometryki są bardzo podobne do ćwiczeń balistycznych, ponieważ używają przyspieszenia. Kiedy robisz coś w rodzaju plyometrycznych pompek, wyciągasz ręce z podłogi, pozwalając ciału eksplodować w powietrze tak wysoko, jak to tylko możliwe.

Staraj się wykonywać wyciskanie i przysiady w taki sam sposób, w jaki robisz martwy ciąg, który jest od całkowitego zatrzymania. Użyj ruchów stołowych i przysiadów w szafie zasilającej i pozwól, aby pręty bezpieczeństwa były ustawione w pewnym punkcie, w którym ta belka znajduje się na dole tych ruchów. Musisz pozwolić, aby bar osiedlił się w tym punkcie. Pomaga to usunąć wszelkie napięcie elastyczne, które pomaga w zwiększeniu siły.

Jestem pewien, że masz bliskich, z którymi chcesz spędzić czas. Możesz mieć karierę, którą kochasz lub hobby, które lubisz. Bez względu na powód, dla którego chcesz pozostać zdrowym i mieć świetną długowieczność, od ciebie zależy, czy wyciągniesz z tego artykułu to, czego się nauczyłeś i użyjesz go dzisiaj.