Prowizja za korzystanie z terminala płatniczego

Prowizja za korzystanie z terminala płatniczego

Posiadanie terminala płatniczego daje niesamowite efekty. Można zarobić o wiele więcej, ale wiele osób się boi montowaniu urządzenia w swojej firmie. Dlaczego tak się dzieje?

Wiele osób powtarza legendy odnośnie kosztów, jakie trzeba ponieść, jeśli klient przyjdzie i cokolwiek u nas kupi. Tak naprawdę są to grosze i co ważne można przecież o wiele więcej zyskać na tym niż nam się wydaje. Jeśli chodzi o prowizję to po zakończonym okresie próbnym. Każdy mały i średni przedsiębiorca przez rok nie ma żadnych opłat. Jeśli nie przekroczy stu tysięcy złotych to ma za darmo płatność bezgotówkową. Po tym czasie prowizja jest zależna od tego, z jakiej karty się korzysta. Jest to od 0,69% do 0,79%. To oznacza, że jeśli klient przyjdzie wydać u nas sto złotych to my zapłacimy za to prowizję sześćdziesiąt dziwić albo siedemdziesiąt dziewięć złotych. Czy to dużo? Oczywiście, że nie jest to dużo, dlatego każdy powinien się tym zainteresować. Na początku mamy terminal płatniczy za darmo, co oznacza, że nie ma tutaj żadnych kosztów. Później można go wynająć i na każdy miesiąc zapłacimy trzydzieści złotych.


Wybór niskie prowizji

Warto skupić się na tym, jakie mamy koszty związane z terminalem płatniczym. Wtedy można wybrać operatora, który będzie dla nas o wiele tańszy, co ma przecież bardzo duże znaczenie. Kartą płaci coraz więcej osób, dlatego trzeba się skupić na tym żeby taki terminal u siebie mieć. Wszystkie firmy, które zamontowały terminale mają z tego zyski, dlatego i my możemy się przekonać jak to wszystko będzie wyglądało. Do wszystkiego można się przygotować, bo w Internecie znajdziemy wszystkie przydatne informacje o terminalach płatniczych. Wybierzemy wtedy taki terminal płatniczy prowizja jaki jest dla nas najbardziej korzystny. Wtedy będziemy w stu procentach zadowoleni z efektu końcowego, jakim będą zyski, których się nawet nie spodziewaliśmy. Im szybciej uda nam się zamontować terminal płatniczy w swojej firmie tym szybciej będziemy mogli przeprowadzić jego testy.