Kamery Insta360 – nowoczesność i świetna jakość obrazu

Kamery Insta360 – nowoczesność i świetna jakość obrazu

Wszystkie modele kamer Insta360 cechują się wysoką jakością podzespołów i bardzo dobrą matrycą.

Korzystają one z technologii sferycznego nagrywania – zdjęcia i filmy w 360 stopniach wyglądają perfekcyjnie. Do tego kamery Insta360 potrafią kręcić filmy w slow motion. Co więcej, posiadają nowoczesną stabilizację obrazu, dzięki której unikniesz efektu trzęsącej się ręki. Wysokie rozdzielczości spowodują, że obraz będzie ostry jak brzytwa.

Kamery Insta360 – nowoczesność i świetna jakość obrazu

Jakie kamery Insta360 szczególnie polecamy?

Jednym z naszych ulubionych modeli jest Insta360 ONE R ActionCam, modułowa kamera sportowa. Można ją w prosty sposób przekształcić z kamery sportowej w kamerę sferyczną; jest to bardzo praktyczne i nowatorskie rozwiązanie. Jest to mocarny sprzęt: przy rozdzielczości Ultra HD możemy nagrywać filmy w sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Obsługa Insta360 ONE R ActionCam jest intuicyjna i prosta, na co wpływa także świetnie zrobiony software kamery. Sparujesz je ze swoim smartfonem za pomocą łączności Bluetooth, dzięki czemu między innymi uzyskasz możliwość dodawania do nagrań znaczników GPS. Za pomocą smartfona możesz także zmienić tryb nagrywania lub kąt obrazu i wykonać post edycję filmu, w tym dodać liczne filtry. Ciekawą opcją jest tracking w trybie kamery sferycznej – polega na automatycznym śledzeniu danej osoby, co zwłaszcza przydaje się w przypadku nagrywania bardzo dynamicznych filmów.

Wszystkie modele kamer Insta360 znajdą Państwo na tej stronie internetowej: https://insta360.com.pl/pl/10-kamery. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Insta360 w Polsce. Oferujemy oprócz samych kamer akcesoria do nich przeznaczone, na przykład oryginalne ładowarki, specjalne selfie sticki, szelki na klatkę piersiową i uchwyty na kask. Prowadzimy naprawy w ramach gwarancji, a także serwis pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.