Hurtownie dropshipping, czy warto wdrażać tę opcję do własnego sklepu internetowego?

Hurtownie dropshipping, czy warto wdrażać tę opcję do własnego sklepu internetowego?

Współpraca z hurtowniami poprzez dropshipping – to nowa opcja umożliwiająca prowadzenie sklepu e-commerce tak naprawdę bez większego zaplecza i wkładu finansowego.

W celu wykorzystania potencjału, jakie niesie za dobą posiadanie wirtualnych towarów, wystarczy nam zaplecze w postaci zbudowanej strony internetowej, umożliwiającej dokonywanie zakupów online przez klientów odwiedzających witrynę. Jest to doskonała opcja na rozpoczęcie przygody z prowadzeniem biznesu online ze względu na brak konieczności posiadania przestrzeni magazynowych, ale także podpisując umowy z kilkoma hurtowniami, w łatwy sposób możemy zwiększyć ilość opcji towarów, przez co będziemy bardziej atrakcyjni sprzedażowo dla odwiedzających konsumentów. 

Hurtownie dropshipping integracja z własną witryną internetową

Dzięki możliwościom, jakie niesie za sobą wykorzystanie dropshippingu, w łatwy i szybki sposób można zintegrować hurtownie dropshipping, łącząc je ze zbudowaną witryną internetową. Poprzez wykorzystanie możliwości wtyczek integrujących działania hurtowni z e-sklepem, bez naszej ingerencji po dokonaniu zakupu towaru przez konsumenta, hurtownia w sposób automatyczny otrzyma informację o konieczności wysłania produktu pod wskazany adres. 

Wykorzystanie wtyczki ErpBox w integracji hurtowni internetowej umożliwia:

  • Automatyczne pobieranie danych klienta do wysyłki
  • Przekazywanie pełnych informacji o wysyłce do hurtowni
  • Kontakt z klientem w postaci korespondencji mailowej
  • Aktualizację statusu płatności
  • Automatyczne powiadamianie sklepu internetowego o zmianach dotyczących w zakupach dokonywanych przez klientów sklepu

ErpBox, to duża oszczędność czasu i pieniędzy, która umożliwia pełną automatyzację i optymalizację witryny, dzięki czemu klient od razu po zakupie otrzymuje powiadomienie o dokonanej transakcji, bez konieczności oczekiwania aż zrobi to osoba fizyczna. Chcesz wiedzieć więcej – czytaj o możliwościach systemu w dropshippingu.

Oszczędność czasu i kosztów wdrażając ErpBox i dropshipping w biznesie e-commerce

Wykorzystując potencjał dropshippingu, nie musimy budować sklepu internetowego od zera, oszczędzając koszty poniesione na copywriterów i grafików komputerowych, hurtownie na bieżąco aktualizują informacje o produktach, cenach i specyfikacji, które od razu pojawiają się w naszej witrynie, bez konieczności ręcznego wprowadzania.