Wybieraj wysokiej jakości plakaty i wydruki na płótnie, aby przetrwały lata

Wybieraj wysokiej jakości plakaty i wydruki na płótnie, aby przetrwały lata

Wydruki na płótnie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane tak, aby przetrwały przez całe życie.

Niektóre firmy drukujące na płótnie używają drukarek rozpuszczalnikowych i atramentów chemicznych, które wytwarzają produkt niskiej jakości, który zblaknie za mniej niż 10 lat. Używają również płynnych laminatów, które początkowo wyglądają dobrze, ale z czasem pękają, blakną i żółkną. Z drugiej strony drukuje się zdjęcia na płótnie przy użyciu oryginalnych atramentów lateksowych, dzięki czemu zdjęcia pozostaną jak żywe i nie znikną przez setki lat. Dzięki wysokiej jakości wykonania nie tylko Twoje zdjęcie będzie wyglądać świetnie przez wiele lat, ale również płótno i rama są trwałe. Wiele wydruków na płótnie jest wykonywanych przy użyciu taniego płótna poliestrowego, ale używanie satynowego bawełnianego płótna zapewni trwałość na lata. Niestandardowa rama, na którą profesjonalnie rozciąga się wydruk na płótnie, jest wykonana przy użyciu wybranego trwałego drewna, podczas gdy niektórzy często wykonują swoje ramy ze sklejki lub przy użyciu tanich zestawów ram, które mogą się wyginać i wypaczać z czasem.

Jedną z zalet drukowania na płótnie w porównaniu do innych produktów fotograficznych o gładkich powierzchniach, takich jak plakaty lub odbitki akrylowe, jest piękny teksturowany splot płótna. Tekstura nie tylko dodaje wizualnego zainteresowania temu produktowi, ale także pomaga zmiękczyć ewentualne niedoskonałości zdjęć. Wydruki na płótnie mają niesamowitą teksturę, szczególnie w porównaniu do wielu bardzo płaskich i jednorodnie wyglądających sposobów drukowania. Poszukaj najlepszych rozwiązań dla siebie na stronie https://www.wydrukinasztuki.pl/plakaty/przeznaczenie/do-salonu. Oprócz pozyskiwania materiałów z zagranicy niektóre firmy drukujące na płótnie używają płótna, które jest wytwarzane przy użyciu silnych chemicznych rozjaśniaczy. Lepiej jest kupować płótno, które jest bielone w procesie bezpiecznym dla środowiska, a także stosować nietoksyczne atramenty.