Z naszą pomocą wspaniały masaż może być łatwy

Z naszą pomocą wspaniały masaż może być łatwy

Jak dobre są twoje masaże? Czy twój współmałżonek narzeka, kiedy robisz masaż, czy po prostu nie jesteś pewien, co robisz? Jeśli nauczysz się kilku prostych strategii, możesz szybko przejść od nowicjusza do średnio zaawansowanego.

Czas nauczyć się robić dobry masaż, więc czytaj dalej.Jedną z doskonałych technik masażu, które możesz wykonać dla swojego partnera, jest grabienie. Grabienie oznacza, że ​​rozkładasz ręce i opuszkami palców grabisz jedną stronę pleców tuż za kręgosłup, podczas gdy drugą ręką grabisz drugą stronę.Jednym prostym sposobem wykonania masażu jest użycie techniki „grabienia”. Odbywa się to poprzez rozkładanie palców i używanie opuszków palców. Zacznij od obszaru ramion, a następnie przesuwaj palcami ruchem grabiącym w dół pleców. Upewnij się, że palce poruszają się wzdłuż kręgosłupa, a nie na jego szczycie. Podczas gdy jedna ręka porusza się w górę, drugą w dół ruchem naprzemiennym.Postaraj się ograniczyć hałas otoczenia podczas masażu, ponieważ otoczenie powinno być przez cały czas tak ciche i spokojne, jak to tylko możliwe. Będziesz chciał, aby osoba, którą masujesz, rozluźniła mięśnie, aby Twoja technika masażu zadziałała, ponieważ spokojna atmosfera ułatwia to.Złagodzić bóle stóp! Twoje stopy są pod presją przez cały dzień i często są ignorowane podczas masażu leczniczego. Masuj palce stóp, delikatnie rozciągając je, aż poczują się zrelaksowane. Użyj kciuków, aby naciskać na podeszwę stopy, powoli przesuwając się od palców do pięty. W przypadku szczególnie obolałych stóp możesz zwiększyć nacisk, ugniatając podeszwę knykciami. Na koniec potraktuj zmęczone stopy bogatym kremem nawilżającym.Podczas masażu poproś swojego terapeutę o obniżenie światła. Zaciemniony pokój jest bardziej relaksujący niż ten z jasnym światłem, a relaks jest punktem masażu. Postaraj się, aby atmosfera była odpowiednia, utrzymując światło podobne do tego, które tworzą świece.Kiedy jesteś zestresowany lub odczuwasz emocje, masaż aromaterapeutyczny jest dla Ciebie. Terapeuta podczas masowania Twojej skóry użyje olejków eterycznych. Z naszą pomocą wspaniały masaż może być łatwy

Wiedzą dokładnie, które olejki dodadzą Ci energii, zrelaksują lub pomogą pozbyć się stresu.

Lawenda jest często używana do uspokojenia umysłu i ciała, dając ci trochę spokoju.Kiedy wykonujesz masaż, pożądane jest ciche otoczenie. Nikt nie lubi gadatliwej masażystki, gdy próbujesz się zrelaksować i zrelaksować podczas masażu. Odtwarzaj cichą muzykę, a nawet dźwięki natury. Po prostu staraj się to uciszyć.Rozmawiaj ze swoim masażystą. Rozmowa może być ostatnią rzeczą, jaką naprawdę chcesz zrobić podczas masażu, ale może to być różnica między dobrym doświadczeniem a wspaniałym. Musisz poinformować terapeutę, które obszary wymagają pracy i jakie techniki działają najlepiej.Powoli zregeneruj się po masażu. Powstrzymaj się od razu podskakując ze stołu, gdy tylko masażystka opuści pokój. Poświęć chwilę na rozkoszowanie się ciepłym, zrelaksowanym uczuciem swojego ciała. Otwórz oczy, przyjrzyj się otoczeniu, a następnie powoli usiądź na krawędzi stołu. Odpocznij chwilę przed wstaniem.Nadszedł czas, abyś zebrał wszystko, czego się właśnie nauczyłeś, aby zobaczyć, co możesz zrobić. Przetestuj swoje techniki na kimś, kogo kochasz, a jego reakcja powie ci, jak dobrze sobie radzisz. Kontynuując naukę, uświadom sobie, że to małe rzeczy pomagają robić różnicę.