Wewnętrzny przewodnik po iPadzie: porady i wskazówki dla użytkowników

Wewnętrzny przewodnik po iPadzie: porady i wskazówki dla użytkowników

Kiedy kupiłeś iPada? Jak często tego używasz? Nie chcesz być do tego całkowicie przywiązany, ale musisz zdobyć wartość swoich pieniędzy.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPadem, że powinieneś dostawać więcej, niż są warte twoje pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.iOS iPada obsługuje teraz foldery. Aby rozpocząć, dotknij i przytrzymaj palec na aplikacji, aż zacznie się poruszać, przeciągnij tę aplikację na inną ikonę, a następnie puść. Spowoduje to połączenie aplikacji, które masz w jednym folderze. Jeśli chcesz sam nazwać folder, możesz to również zrobić.Jeśli bateria w iPadzie jest całkowicie rozładowana, naładuj ją tak szybko, jak to możliwe. Przechowywanie urządzenia przez długi czas z rozładowaną baterią może wpłynąć na jego zdolność do utrzymywania ładunku w przyszłości. Raz w miesiącu pozwól akumulatorowi całkowicie się rozładować przed naładowaniem go do 100 procent.Zmień hasło na iPadzie. Automatycznie zostaniesz poproszony o podanie tylko czterocyfrowego hasła. Nie jest to jednak tak bezpieczne, jak byś chciał, ponieważ nie tylko wprowadza Cię do iPada, ale także służy do szyfrowania danych. Dlatego przejdź do blokady kodu dostępu w ustawieniach ogólnych i wyłącz prosty kod dostępu. Następnie będziesz mógł ustawić hasło o dowolnej długości, używając dowolnych znaków klawiatury.Jeśli chcesz w mgnieniu oka wyciszyć dźwięk iPada, skorzystaj z tej przydatnej techniki. Po prostu przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności przez kilka sekund. Jest to o wiele łatwiejsze niż ciągła regulacja głośności. Wewnętrzny przewodnik po iPadzie: porady i wskazówki dla użytkowników

Jeśli chcesz przywrócić głośność, po prostu ponownie przytrzymaj przycisk.Nie zapomnij o gestach wielozadaniowych.

Należy pamiętać o trzech. Należą do nich przesunięcie czterema palcami (w lewo lub w prawo), aby płynnie przechodzić między używanymi aplikacjami, oraz przesunięcie czterema palcami, aby wrócić do ekranu głównego. Ułatwiają Ci one życie, więc skorzystaj z nich.Poświęć dzień lub dwa na zapoznawanie się z iPadem. Być może kupiłeś go dla jednej lub dwóch funkcji, ale poświęć trochę czasu na odkrywanie wszystkiego, co jest dostępne. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że iPad może robić pewne rzeczy, więc rozglądanie się to pewny sposób, aby uzyskać z niego jeszcze więcej.Zdecyduj, czy chcesz, aby klawisz blokady działał jako wyciszenie dźwięku urządzenia, czy też blokował orientację. To nowa funkcja w nowszych iPadach. Uruchamianie systemu iOS 4.3+ daje tę opcję. Możesz także wyciszyć iPada, naciskając przycisk zmniejszania głośności.Kliknij dwukrotnie przycisk strony głównej, aby wyświetlić listę aktualnie uruchomionych aplikacji. Zobaczysz pasek zawierający wszystkie aktualnie uruchomione aplikacje, do którego można uzyskać dostęp, naciskając odpowiednią ikonę. Gwarantuje to, że nigdy nie zapomnisz, które aplikacje są uruchomione i daje łatwy sposób na wyłączenie aplikacji, których już nie potrzebujesz.Na rynku jest wiele tabletów, więc czasem może być trudno wybrać. iPad jest naprawdę fajny, ponieważ jest jedynym tabletem, który zawiera iTunes i sklep iTunes. Daje to dostęp do aplikacji, które zostały zatwierdzone przez zabezpieczenia Apple, co oznacza, że ??nie wykryjesz żadnych wirusów.Teraz, gdy masz lepszy pomysł, jak korzystać z iPada, powinieneś móc go używać do większej liczby rzeczy. Baw się, korzystając z aplikacji, śledź swój program treningowy, używaj go, aby pomóc dzieciom w nauce i nie tylko. iPad to świetne narzędzie do wszystkiego!