Jaki kalkulator leasingowy wybrać?

Jaki kalkulator leasingowy wybrać?

Obecnie trudno prowadzić działalność biznesową bez odpowiedniego pojazdu. W związku z tym wiele firm decyduje się na zakup nowego sprzętu, który pozwoli realizować dostawy, wykonywać roboty budowlane czy przemieszać się w celu przedstawiania własnej oferty. Jednak wiele przedsiębiorstw zapomina o innym rozwiązaniu, które nie wiąże się z dużym, jednorazowym wydatkiem. Jest to leasing, którego ratę pomoże obliczyć kalkulator leasingowy firmy CLS.

W dzisiejszych czasach leasing przyjmuje coraz przystępniejszą dla przedsiębiorców formę. Warto więc zapoznać się z kosztami wynikającymi z tego rodzaju finansowania. Kalkulator leasingu od CLS to bardzo proste i intuicyjne narzędzie, dlatego tak chętnie wybierane przez użytkowników. Pomaga w mgnieniu oka obliczyć koszty leasingu, które później można wykorzystać np. w rozmowie z doradcą handlowym, by uzyskać jak najlepszą ofertę. Proponowane przez kalkulator CLS wyliczenia to wartości orientacyjne, więc warto pamiętać, że mogą ulec zmianie, np. w związku z promocjami, które oferuje dana firma leasingowa. Należy także mieć świadomość, że obliczenia z kalkulatora nie obejmują ubezpieczenia AC/OC pojazdów.

Jak skorzystać z narzędzia udostępnianego przez firmę CLS? Ten kalkulator leasingowy samochodu na pewno nikomu nie sprawi żadnych kłopotów! Najpierw należy wybrać przedmiot finansowania: może to być samochód osobowy, ciężarowy lub maszyna (rolnicza, budowlana, przemysłowa). Kolejny etap to określenie stawki wpłaty własnej, okresu leasingowania i wartości wykupu pojazdu. Służą do tego specjalne suwaki, których obsługa jest niezwykle prosta. Na koniec wystarczy jedynie kliknąć „Wydrukuj ofertę”, podać swojego maila i gotowe, oferta cenowa zostanie przesłana pod wskazany adres. Ciekawą funkcją kalkulatora leasingu od CLS jest możliwość obliczenia także rat kredytu, a nie tylko rat leasingowych. Pozwoli to w pełni porównać te dwa rozwiązania i wybrać to, które lepiej spełnia oczekiwania. W przypadku kalkulatora kredytowego wystarczy podać, także korzystając z funkcjonalnych suwaków, wartość wpłaty własnej w procentach oraz określić okres kredytowania. Bez wątpienia kalkulator leasingu CLS to doskonały wybór dla osób, które chcą zapoznać się z orientacyjnymi kosztami zaopatrzenia się w nowy samochód czy maszynę budowlaną.