Grupa Urban – blask produktów lakierniczych i chemii samochodowej

Grupa Urban – blask produktów lakierniczych i chemii samochodowej

Firma, którą założyliśmy z potrzeby serca w 2014 roku, ma przyjemność zaprezentować Państwu wybitne produkty przeznaczone do konserwacji samochodów.

Nasza oferta sprawi, że Państwa pojazdy będą odznaczały się wysokim stopniem zadbania, a a konsekwencji – niską awaryjnością, pełnymi osiągami silnika, a także świeżą estetyką. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami w branży, na przykład z firmami Debeer Refinish (cenione systemy lakiernicze) oraz Koch Chemie (spełniająca najwyższe standardy jakości chemia samochodowa. Firma Grupa Urban składa się z pasjonatów, oferujących zarówno merytoryczną wiedzę, jak również wysoki standard obsługi klienta. W Grupie Urban nie tolerujemy półśrodków – założyliśmy tę działalność, aby stać się liderami w branży, a także po to, by rozwijać naszą znajomość motoryzacji. Jesteśmy fachowcami, gwarantujemy solidne wsparcie techniczne i miłą atmosferę podczas współpracy.

Grupa Urban – blask produktów lakierniczych i chemii samochodowej

Dlaczego warto poświęcić czas na obejrzenienie strony internetowej grupaurban.pl?

Strona internetowa naszej firmy jest wizytówką prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Jesteśmy z niej niezmiernie dumni. Znajdą tam Państwo wiele informacji, na przykład listę producentów, z którymi pracujemy, a także pełny katalog oferowanych przez nas produktów. Ponadto znajdą Państwo na stronie dane kontaktowe, szczegółowe informacje na temat potencjalnej współpracy hurtowej oraz możliwość zapisania się do naszego newslettera. Sklep internetowy jest bardzo dobrze zaopatrzony, każdy produkt jest szczegółowo opisany i zawiera instrukcję użytkowania. Oprócz produktów z zakresu lakiernictwa oraz chemii samochodowej oferujemy także maszyny polerskie, szlifierki, oświetlenie, pistolety lakiernicze i wiele innych.

Naprawdę warto zajrzeć na stronę internetową https://grupaurban.pl. W ramach naszej działalności organizujemy liczne promocje, co przekłada się na wielkie zadowolenie naszych stałych klientów.