Gdzie sprzedać skiny CSGO?

Gdzie sprzedać skiny CSGO?

Skiny CS:GO są znane z tego, że mają prawdziwą wartość, dzięki czemu w łatwy sposób można je wymienić na prawdziwe pieniądze, które można wydać później gdziekolwiek indziej.

Niestety na razie sklepy nie przyjmują rozliczeń w formie skinów CS:GO, ale kto wie, być może się to kiedyś zmieni? Poznaj najlepsze metody oraz strony, gdzie możesz sprzedać skiny CS:GO za prawdziwą gotówkę!

Najlepsza strona do sprzedaży skinów CSGO

Najlepszą stroną do sprzedaży skinów CS:GO jest SkinCashier, czyli strona oferująca natychmiastową wymianę przedmiotów z ekwipunku Steam na prawdziwe pieniądze. Jeśli zastanawiasz się jakie metody płatności oferuje ta strona to poniżej znajdziesz pełną listę dostępnych metod wypłaty pieniędzy za skiny:

 • PayPal
 • Payeer
 • Kryptowaluty (Bitcoin, Litecoin, Ethereum)
 • Qiwi
 • YoMoney

Tak bogaty wachlarz metod płatności sprawia, że użytkownik SkinCashier ma spory wybór możliwości otrzymania pieniędzy za sprzedane skiny. Jest to genialna alternatywa na spieniężenie skinów CS:GO, zamiast wystawiać je na rynku Steam.

Rynek Steam – dlaczego nie warto tam sprzedawać skinów?

To bardzo proste! Jeśli zamierzasz sprzedawać skiny na rynku Steam, pieniądze trafią na Twoje konto Steam i za pomocą tych środków będziesz mógł kupić jedynie inne skórki na rynku lub gry z dostępnej oferty. Skiny CSGO najlepiej sprzedawać skiny na stronach takich jak SkinCashier, ponieważ otrzymane pieniądze możesz wydać gdziekolwiek chcesz, a nie tylko na rynku Steam.

Portfel Steam nie umożliwia wypłaty pieniędzy (np. na konto PayPal) w żaden sposób, dlatego jest to nieopłacalna metoda, jeśli chcesz otrzymać realną kasę za swoje skiny CS:GO.

Jak sprzedać skiny CS:GO?

To bardzo proste i sprowadza się do kilku prostych kroków:

 1. Zaloguj się na SkinCashier.com swoim kontem Steam
 2. Wybierz skiny CS:GO ze swojego ekwipunku, które chcesz sprzedać
 3. Wybierz metodę płatności oraz wprowadź dane do wypłaty

Po zaakceptowaniu oferty wymiany, którą dostaniesz od bota SkinCashier, w ciągu kilku sekund zostaną wysłane pieniądze na wybrany portfel internetowy. Wszystkie płatności na SkinCashier są całkowicie zautomatyzowane, dlatego na przelew kasy nie będziesz czekał dłużej niż 10-15 sekund.

Wskazówki przy sprzedaży skinów CS:GO

Podążaj za tymi wskazówkami, aby bez problemu korzystać ze stron takich jak SkinCashier, czyli oferujących szybką wymianę skinów na pieniądze:

 1. Pamiętaj, że Twój ekwipunek Steam musi być publiczny, a podany Trade URL aktualny
 2. Twoje konto PayPal musi być zweryfikowane i dostępne do otrzymywania płatności
 3. Skórki CSGO nie mogą mieć trade locka (muszą być od razu dostępne do wymiany)
 4. Dokładnie zweryfikuj czy otrzymujesz ofertę wymiany na Steam od prawdziwego bota, niestety złodzieje czyhają i potrafią podszywać się pod boty popularnych stron
 5. Konto Steam nie może mieć trade bana lub VAC bana

Obsługa SkinCashier jest bardzo prosta, dlatego nikt nie powinien mieć problemów ze skorzystaniem z tej strony. Jeśli chcesz sprzedać skiny, ale masz jakiś problem (wyskakuje błąd, nie możesz zaakceptować oferty), możesz skontaktować się z supportem strony, który dostępny jest także w języku polskim.