Marsa Alam – nurkowanie w Egipcie

Marsa Alam – nurkowanie w Egipcie

Według fanów nurkowania jest to jedno z najładniejszych miejsc do nurkowania w Egipcie. Wiele osób bardzo chętnie tam wraca, bo to miejsce ma coś w sobie takiego, co im się podoba. Podczas takiej wyprawy można zobaczyć rekiny czy delfiny, a nawet manaty.

Okazem jest rekin wielorybi. Oczywiście można też zobaczyć bardzo dużo różnego rodzaju ryb, które swoim kolorem nas na pewno zachwycą. Celem takiego wyjazdu mogą być zdjęcia z żółwiem morskim, czyli naprawdę warto tam pojechać. Do tego cel numer dwa to zdjęcie z manatem. To będzie niezapomniane przeżycie na długie lata, dlatego warto się będzie tym zainteresować.

Tym bardziej, że nie trzeba organizować samodzielnie wyjazdu tylko trzeba zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Jest jedna firma, która z Polski organizuje takie wyjazdy, dlatego my musimy się do niej bardzo szybko zgłosić, a powiedzą nam jak ma wyprawa wyglądać. im więcej o niej będziemy wiedzieć tym bardziej będziemy przekonani, że to jest właśnie coś, na co trzeba się udać żeby przeżyć przygodę swojego życia.

Co oferuje organizator?

W cenie mamy aż siedem dni pobytu w hotelu plus do tego aż dziesięć nurkowań z brzegu. Wyżywienie to śniadania i obiadokolacje. Dodatkowo można liczyć tutaj na butle i pas balastowy, obsługę polskojęzycznego instruktora nurkowania oraz obsługę przodowników nurkowych z Egiptu. Jesteśmy pod stałym nadzorem takich ludzi, dlatego jesteśmy cały czas bardzo bezpieczni czy to na lądzie czy na wodzie. Jeśli chcemy dodatkowe nurkowanie w nocy to trzeba będzie za to zapłacić. Jest to wyjazd i dla tych, którzy chcą być pod wodą jak i dla tych, którzy lubią plażować, bo do plaży z hotelu jest jedynie pięćdziesiąt metrów. Zabawa będzie przednia i właśnie o to nam chodzi, dlatego trzeba wybrać sobie nurkowanie Marsa Alam, bo mało, który z naszych znajomych tam był. My będziemy i przekonamy się jak to jest obcować z takimi zwierzętami jak delfiny czy manaty. Mało, kto może się tym poszczycić, a my tak i będziemy z takiego wyjazdu na pewno bardzo, ale to bardzo zadowoleni.